Nco Underwear dijital dönüşüm ve yenilikçi iş modelleri ile ilerleme kararı alması sonrasında , Doğru ve hızlı bir şekilde yönetimsel ve operasyonel kararları birlikte yürütmeye başladık. 

Sınırlı sayıda mağazaları bulunan NCO Underwear Markası Türkiyede iç giyim sektöründe mağazalarını genişletme kararını alması sonrasında en büyük yatırımı değerli dostum Aylin Kaba ‘ yı şirkete Genel Müdür olarak dahil ederek gerçekleştirmiştir.

İşletme Sahibi Nejmettin bey projeleri anlattığımızda tereddütlü gözlerle bakmış olsa da aldığımız kararlarda arkamızdaki duruşu ve desteği sayesinde çok kısa sürede günümüzün teknoloji nimetlerinden faydalanmaya başladı.

Öncelikli olarak private cloud hizmeti veren bir kurum ile anlaşarak VMware üzerinde Domain controller , SQL Server ve Terminal Server sunucuları kuruldu.

Kurum içinde kullanılan yazılım yerini Nebim V3 e bıraktı böylelikle mağazalar satışlarını anlık olarak V3 üzerine girmeye başladı. Stok,Satış yönetimi anlık olarak görüntülenebilir bir yapıya getirildi.

NCO Underwear Dijital Dönüşüm Kararı

Yedekleme ve Güvenlik konularıda göz ardı edilmedi tabiki ;

Bir yedekleme planı oluşturularak kurumun bütçeleri dahilinde güvenlik ve yedekleme prosesleri de işler hale getirildi.

perakende sektöründe kobileşmek isteyen kurumlar için karmaşık gelen yapılar alınan danışmanlıklar sayesinde sanılandan daha kolay bir hal alır. 1 aydan kısa sürede merkezden mağazalara tüm birimler bu dijital dönümün avantajlarını kullanıyorlar.